Prawo konkurencji i prawo konsumenckie

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

Prawo konkurencji i prawo konsumenckie

Kancelaria radcy prawnego doradza klientom korporacyjnym we wszelkich kwestiach związanych z ochroną konkurencji i konsumentów, w szczególności w sprawach związanych z problematyką nadużywania pozycji dominującej, zawieraniem porozumień antykonkurencyjnych czy stosowaniem nieuczciwych praktyk rynkowych. Naszym celem jest zapewnienie zgodności przedsięwzięć realizowanych przez podmioty gospodarcze z krajowymi i unijnymi regulacjami prawa konkurencji i konsumentów.

Radca prawny z naszej kanecelarii doradzi także w procesie koncentracji przedsiębiorstw, dokonując oceny transakcji pod kątem obowiązku uzyskania zgody Prezesa UOKiK oraz reprezentujemy klienta w postępowaniu dotyczącym zgłoszenia zamiaru koncentracji.

Nasz radca prawny dokona oceny zgodności umów i regulaminów z prawem konsumenckim z uwzględnieniem rejestru klauzul niedozwolonych. W ramach obsługi prawnej podmiotów korporacyjnych nasza kancelaria radcy prawnego reprezentuje klientów w postępowaniach prowadzonych przed organami ochrony konkurencji, a także w postępowaniach dotyczących nieuczciwych praktyk rynkowych.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII