Zakładanie spółek, przekształcanie, likwidacja

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

Zakładanie i rejestracji spółek we Wrocławiu. Kancelaria radcy prawnego oferuje pełne wsparcie w procesie zakładania i rejestracji spółki.

ZAKŁADANIE SPÓŁEK KAPITAŁOWYCH WE WROCŁAWIU

Świadczymy usługi prawne z zakresu zakładania i rejestracji spółek kapitałowych. W pierwszej kolejności pozyskujemy informacje, a następnie dokonujamy analizy przedsięwzięcia, na podstawie której dokonujemy wyboru najbardziej optymalnej formy prawnej spółki. W zależności od potrzeb sugrujemy wybór spółki z ograniczona odpowiedzialnością lub spółki akcyjnej. Sporządzamy kompletną dokumentację (w tym przede wszytkim umowę spółki), umawiamy wizytę u notariusza, i reprezentujemy wspólników przed sądem rejestrowym w postępowaniu rejestrowym spółki. W razie konieczności sporzadzamy umowy pomiędzy wspólnikami nowozałożonej spółki.

ZAKŁADANIE SPÓŁEK OSOBOWYCH

Nasi radcowie prawni świadczą także usługi doradcze w zakresie zakładania i rejestracji spółki osobowej. Założenie spółki poprzedzone jest analizą potrzeb oraz analizą zamierzonej działalności spółki, które mają pomóc w dobobrze optymalnej formy spółki osobowej. Przygotowujemy kompletną dokumentację umozliwiająca rejestrację spółki oraz rezprezentujemy wspólników w trakcie całego postepowania o wpis spółki do rejestru przedsiebiorców KRS.

KOSZTY ZAŁOŻENIA SPÓŁKI

Do kosztów założenia spółki zaliczają się koszty przygotowania umowy spółki oraz dokumentacji niezbędnej do rejstracji społki, koszty opłat sądowych, ewentualne koszty notariusza, podatek od czynności cywilnoprawnych. Wysokość podatku od czynności cywilnoprawnych, jak i wynagrodzenie notariusza zależy natomiast od wysokości wkładów/kapitału zakładowego spółki.

Każdy radca prawny posiada doświadczenie w zakresie likwidacji spółek.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną procesów restrukturyzacji spółek, tj. łączenia, podziału i przekształcenia spółek.

Zakładamy następujące rodzaje spółek

Spółka z o.o., sp. zj.sp.k., SKA, s.a.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII