Obrót nieruchomościami i umowy deweloperskie

kancelaria prawna

Nasza oferta obejmuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, w szczególności dotyczących obrotu nieruchomościami, zniesienia współwłasności nieruchomości, zasiedzenia, służebności i prawa sąsiedzkiego.

Prawnicy z kancelarii prawnej pomagają w czynnościach dotyczących zbycia nieruchomości (sprzedaż, darowizna), przygotowując wszelkie niezbędne dokumenty oraz wnioski do ksiąg wieczystych. Dokonujemy analizy stanu prawnego nieruchomości przed jej zakupem oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne na każdym etapie transakcji.

Dokonujemy analizy i weryfikacji umów deweloperskich, wskazując Klientowi potencjalne ryzyka i zagrożenia związane z zawarciem danej umowy. Wspieramy Klientów w negocjacjach z deweloperami, dążąc do uwzględnienia w umowie rozwiązań korzystnych dla Klienta.

Jak możemy pomóc?

  71 719 59 08
   504 798 106
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej:

linia

 

Skontaktuj się z kancelarią:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 504 798 106
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII