Obrót nieruchomościami i umowy deweloperskie

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI, UMOWY DEWELOPERSKIE

Doradztwo prawne w obrocie nieruchomościami.
Analiza, weryfikacja umów deweloperskich.

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego obejmuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, w szczególności dotyczących obrotu nieruchomościami, zniesienia współwłasności nieruchomości, zasiedzenia, służebności i prawa sąsiedzkiego.

Prawnicy z kancelarii prawnej pomagają w czynnościach dotyczących zbycia nieruchomości (sprzedaż, darowizna), przygotowując wszelkie niezbędne dokumenty oraz wnioski do ksiąg wieczystych. Dokonujemy analizy stanu prawnego nieruchomości przed jej zakupem oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne na każdym etapie transakcji.

Nasz radca prawny wykona analizę umowy deweloperskiej, wskazując Klientowi potencjalne ryzyka i zagrożenia związane z zawarciem danej umowy. Kancelaria Radcy Prawnego wspiera Klientów w negocjacjach z deweloperami, dążąc do uwzględnienia w umowie rozwiązań korzystnych dla Klienta.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII