windykacja

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI WROCŁAW

Pomagamy w windykacji należności.
Windykacja na etapie polubownym, sądowym,
egzekucyjnym.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI NA KOSZT DŁUŻNIKA

Kancelaria radcy prawnego oferuje pełną obsługę prawną w zakresie windykacji należności na koszt dłużnika. W zależności od potrzeby radca prawny prowadzi windykację należności na trzech etapach obejmujących polubowne dochodzenie wierzytelnosci, etap sądowy oraz etap egzekucyjny.

POLUBOWNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Na etapie polubownym kancelaria radcy prawnego przygotowuje wezwanie do zapłaty oraz prowadzi negocjacje w celu ugodowego zakończenia sporu i spłaty należności przez dłużnika. W ramach tego etapu nasza kancelaria prawna przygotowuje dokumentację mającą na celu zawarcie ewentualnej ugody z dłużnikiem lub umocnienie pozycji wierzyciela w trakcie dlaszego dochodzenia długu przed sądem. O ile dłuznik popadł w tymczasowe problemy finansowe postępowanie windykacyjne może skończyć się już na tym etapie. W przypadku, gdy dłużnik - pomimo działań na etapie windykacji przedsądowej - unika spłaty długu, radca prawny kieruje sprawę na sądowy etap dochodzenia wierzytelnosci.

SĄDOWY ETAP WINDYKACJI

Przed skierowaniem sprawy do sądu radca prawny analizuje możliowść doboru właściwego postępowania, aby umożliwić wierzycielowy szybsze uzyskanie tytułu egzekucyjnego lub zabezpieczenia dochodzonego roszczenia. Każdorazowo radca prawny analizuje możliwość zabezpieczenia powództwa, aby uniemozliwić dłużnikowi ewentualne wyzbycie się majatku lub jego ukrycie. W ramach sądowego etapu windykacji kancelaria radcy prawnego przygotowuje pozew, ewentualny wniosek o zabezpieczenie powództwa oraz prowadzi postępowanie sądowe aż do jego prawomocnego zakończenia. 

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI NA ETAPIE EGZEKUCJI KOMORNICZEJ

Etap egzekucyjny obejmuje wszelkie czynności mające na celu skuteczne wyegzekwowanie należności przez właściwe organy egzekucyjne.  Na tym etapie windykacji radca prawny składa odpowiednie wnioski do komornika i monitorujemy przebieg postępowania egzekucyjnego. 

Kancelaria prawna radcy prawnego zapewnia szybką i skuteczną windykację należności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski świadczy usługi związane z windykacją należności B2B, a także windykacją należności B2C z wykorzystaniem elektronicznego postępowania upominawczego.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII