Prawo spadkowe | Sprawy spadkowe

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - SPRAWY SPADKOWE

Usługi prawne z zakresu prawa spadkowego.
Pomoc w postępowaniach o stwierdzenie nabycia
spadku, dział spadku, o zachowek.

Kancelaria prawna doradza klientom indywidualnym w sprawach spadkowych. Prowadzimy postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, zachowek, sprawy związane z podważeniem testamentu, odpowiedzialnością za długi spadkowe oraz dotyczącymi spadku.

Nasi radcowie prawni doradzają we wszystkich kwestiach związanych z dziedziczeniem oraz załatwiają w imieniu Klienta niezbędne formalności związane ze śmiercią bliskiej osoby (sporządzenie wniosku o stwierdzenie nabycia spadku lub dokumentów potrzebnych do notarialnego poświadczenia dziedziczenia).

Radca prawny kancelarii, specjalizujący się w sprawach z zakresu prawa spadkowego, pomoże Państwu podjąć decyzję co do przyjęcia lub odrzucenia spadku oraz przygotuje wszelkie oświadczenia i dokumenty z tym związane. 

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII