Prawo pracy

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

PRAWO PRACY

Radca prawny do spraw z zakresu prawa pracy.
Profesjonalna pomoc prawna w sprawach pracowniczych.

Kancelaria radcy prawnego pracowników w sprawach z zakresu indywidualnego prawa pracy, w szczególności w sporach dotyczących istnienia i treści stosunku pracy oraz zapłaty wynagrodzenia i innych świadczeń pracowniczych (dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych, odprawa, ekwiwalenty itd.). Nasz radca prawny pomoże w dochodzeniu roszczeń z tytułu nieuzasadnionego lub niezgodnego z prawem wypowiedzenia lub rozwiązania umowy o pracę (sprawy o przywrócenie do pracy i o odszkodowanie), roszczeń związnaych ze zjawiskiem mobbingu, a także roszczeń związanych ze zwolnieniami grupowymi.

Kancelaria radcy prawnego zapewnia doradztwo prawne w zakresie analizy i weryfikacji umów o pracę, umów o zakazie konkurencji i kontraktów menadżerskich z punktu widzenia sytuacji prawnej pracownika.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII