Rozwód, prawo rodzinne

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

POSZUKUJESZ RADCY PRAWNEGO DO SPRAWY RODZINNEJ?

Doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego.
Reprezentacja sądowa w sprawach o ropzwód i innych sprawach rodzinnych.

Kancelaria prawna zapewnia pomoc prawną oraz reprezentację przed sądem w sprawach rodzinnych.

 

SPRAWY ROZWODOWE, PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO

Zdarza się, iż w życiu małżonków pojawia się okres, w którym stają się dla siebie wzajemnie nie do zniesienia. Niezgodność charakterów, brak wspólnych zaintersowań, znużenie, przemoc, zdrada stawiają ich przed - wydaje się przełomową - decyzją w życiu.  Zazwyczaj konsekwencje podjęcia decyzji o rozwodzie są znaczące. Kwestie dotyczące dzieci, majątku, wspólnych długów, winy za rozkład małżeństwa  - okazują się niejednokrotnie kością niezgody dla szarganych emocjami małżonków. W takich sytuacjach pomoc prawnika często okazuje się nieunikniona. Stąd też kancelaria   świadczy pomoc prawną w sprawach związnych z rozkładem małżeństwa. Doradzamy w sprawach o rozwód, separację, podział majątku wspólnego małżonków.

 

INNE SPRAWY RODZINNE

Pomagamy równieżw innych sprawach rodzinnych w tym związanych z pochodzeniem dziecka i wykonywaniem władzy rodzicielskiej, a także w sprawach alimentacyjnych.

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, mając na względzie szczególny charakter spraw rodzinnych. Każdy Klient obsługiwany jest z najwyższą starannością – zapewniamy bieżące informowanie o stanie sprawy i konsultacje prawne w trakcie prowadzonego postępowania.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII