Postępowania sądowe, administracyjne i arbitraż

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

POSZUKUJESZ RADCY PRAWNEGO
W POSTEPOWANIU SĄDOWYM LUB ADMINISTRACYJNYM?

Z sukcesami reprezentujemy naszych klientów
w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Kancelaria prawna zapewnia obsługę procesów sądowych w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Obsługa ta obejmuje sporządzanie pism procesowych na każdym etapie postępowania (pozwów, odpowiedzi na pozew, sprzeciwów, zarzutów, zażaleń, apelacji, skarg kasacyjnych), a także reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami egzekucyjnymi.

Celem usług świadczonych przez Kancelarię w ramach zastępstwa procesowego jest ochrona interesów klienta, w szczególności poprzez czuwanie nad terminowością podejmowanych czynności procesowych, a także występowanie w interesie klienta na sali sądowej.

Zapewniamy także reprezentację osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w postępowaniach arbitrażowych oraz w postępowaniach przed organami administracji publicznej.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII