Dlaczego my

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

Prawnicy z kancelarii prawnej w każdym przypadku są otwarci na poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Naszą pracę cechuje innowacyjne spojrzenie oraz dążenie do uzyskania maksymalnej efektywności podejmowanych działań. Jesteśmy elastyczni w zakresie ustalania zasad współpracy i wynagradzania. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, wysoką dyspozycyjność oraz gwarancję stałego dostępu do fachowej pomocy prawnej.

Optymalne rozwiązania

Zawsze dążymy do uzyskania maksymalnej efektywności podejmowanych przez nas działań oraz rozwiązań prawnych dopasowanych do potrzeb klientów.

Profesjonalizm

Zespół naszej kancelarii stanowią znakomicie wykształceni prawnicy, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych kancelariach wrocławskich. 

Indywidualne podejście

Nasi prawnicy pozostają wnikliwi i zaangażowani niezaleznie od tego, czy pracujemy dla przedsiębiorców, czy klientów indywidualnych. 

Klarowna i praktyczna pomoc

Służymy klarowną, praktyczną i zrozumiałą pomocą prawną. Nasi klienci otrzymują od nas jasne i trafne rozwiązania prawne, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Elastyczność

Jesteśmy elastyczni w zakresie ustalania zasad współpracy i wynagradzania. Pozostajemy otwarci na ustalanie indywidualnych warunków finansowania.

Komunikacja i zaufanie

Zwracamy ogromną uwagę na naszą poufność oraz zufanie naszych klientów. Na każdym etapie sprawy pozostajemy transparentni i komunikatywni.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII