Sprawy administracyjne

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

REPREZENTACJA PRZED ORGANAMI ADMINISTRACJI

Kancelaria radcy prawnego z sukcesami reprezentuje klientów
w postępowaniach administracyjnych.

Kancelaria radcy prawnego prowadzi sprawy o uzyskanie decyzji administracyjnych (sprawy administracyjne) wymaganych przez prawo budowlane (pozwolenia na budowę, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu, pozwolenia na użytkowanie), sprawy o uzyskiwanie koncesji, licencji i zezwoleń oraz sprawy związane z gospodarką nieruchomościami (opłaty adiacenckie, planistyczne, opłaty za użytkowanie wieczyste).

Nasz radca prawny zapewni reprezentację w każdym postępowaniu administracyjnym toczącym się przed organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniu sądowoadministracyjnym.

Radca prawny z naszej kancelarii prawnej wykona ekspertyzę z zakresu materialnego prawa administracyjnego (prawo budowlane, zagospodarowanie przestrzenne, gospodarka nieruchomościami, ochrona środowiska, prawo wodne), a także z zakresu postępowania administracyjnego i egzekucji administracyjnej.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII