Sporządzanie i weryfikacja umów

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

SPORZĄDZANIE I WERYFIKACJA UMÓW

Tworzymy bezpiecznie rozwiązania prawne.
Sporządazmy i weryfikujrmy umowy.

Każdy nasz radca prawny wie jak ważne dla każdego przedsiębiorcy jest zabezpieczenie jego interesów już na etapie negocjowania i zawierania umowy. Dlatego Kancelaria radcy prawnego pomaga w sporządzeniu i weryfikacji każdej umowy związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej tak, aby uniknąć ewentualnych sporów, a w razie ich wystąpienia – aby przedsiębiorca mógł efektywnie dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

Oferta kancelarii prawnej obejmuje sporządzenie projektu umowy lub weryfikację projektu przedstawionego przez kontrahenta, a także udział w negocjacjach przedkontraktowych. W ramach tych usług klient otrzymuje pełną informację co do ryzyk związanych z daną umową oraz wsparcie prawne w procesie jej negocjacji i zawarcia, a także na etapie jej realizacji i ewentualnego sporu sądowego.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII