Zasady współpracy

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

Rozumiemy, że podmioty poszukujące pomocy prawnej często zastanawiają się nad tym, czy faktycznie mogą sobie na taką pomoc pozwolić. Starając się dopasować do możliwości finansowych każdego Klienta, nasza kancelaria prawna przygotowała kilka sposobów ustalenia wynagrodzenia za świadczoną pomoc prawną. Jednocześnie jesteśmy otwarci na ustalenie indywidualnych warunków finansowania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Każdy ze sposobów ponoszenia opłat jest z Państwem omawiany na początku współpracy. Niezależnie od opcji, którą Państwo wybiorą, w trakcie prowadzenia sprawy pozostajemy całkowicie transparentni odnośnie wynagrodzenia i ponoszonych kosztów. W każdym przypadku rozpatrujemy także możliwość złożenia wniosku o zwolnienie Państwa od kosztów sądowych w całości bądź w części.

W zależności od typu sprawy, kancelaria prawna oferuje następujące opcje ponoszenia opłat za świadczone usługi: wynagrodzenie kwotowe, wynagrodzenie godzinowe, wynagrodzenie zależne od wyniku sprawy (success fee), wynagrodzenie ryczałtowe lub inny alternatywny sposób wynagrodzenia ustalony indywidualnie z klientem.

W celu bliższego zapoznania się ze sposobami ponoszenia kosztów pomocy prawnej prosimy wybrać interesującą Państwa opcję z menu po lewej stronie.

 

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII