Postępowania sądowe i administracyjne

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

REPREZENTACJA W SĄDZIE

Kancelaria radcy prawnego z sukcesami reprezentuje klientów
w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Każdy nasz radca prawny posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Kancelaria radcy prawnego zapewnia klientom zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania, obejmujące reprezentację przed sądem oraz przygotowanie niezbędnych pism procesowych.

Każda skierowana do nas sprawa poddawana jest szczegółowej analizie prawnej przez doświadczonego radcę prawnego. W oparciu o jej wyniki radca prawny informuje o działaniach, jakie można podjąć na danym etapie postępowania i opracowuje strategię procesową zgodną z wolą i interesami klienta kancelarii.

Kancelaria prawna świadczy usługi we wszystkich rodzajach postępowań sądowych oraz w postępowaniach przed organami administracji publicznej.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII