Prawo pracy

Wybierz swój język

Odwiedź nas ul. Kręta 10/U1, Wrocław
Napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój radca prawny we Wrocławiu

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 736 860 916

Twój Radca Prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Konrada Krasuskiego Oferujemy pomoc w zakresie bieżącej obsługi spraw pracowniczych, tj. sporządzanie i weryfikacja umów o pracę, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, wypowiedzeń, umów o zakazie konkurencji i innych dokumentów związanych ze stosunkiem pracy. Kancelaria radcy prawnego świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa pracy.

Radca prawny z naszej kancelarii zapewnia kompleksową obsługę sporów pracowniczych, obejmującą m.in. sprawy o odszkodowanie z tytułu niezgodnego z prawem zakończenia stosunku pracy, spory zbiorowe, sprawy o zapłatę wynagrodzenia, o przywrócenie do pracy, sprawy związane z materialną odpowiedzialnością pracowników, spory związane ze zjawiskiem mobbingu, a także sprawy o odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych.

Więcej o kancelarii prawnej:

linia

  • Jesteśmy zespołem prawników, tworzonym przez radców prawnych. Nasza Kancelaria Prawna świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidulanych.
  •  
  • Przejdź do naszego bloga

 

Skontaktuj się z kancelarią prawną:

linia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krasuski

  • ul. Kręta 10/U1, 50-233 Wrocław
  • tel./fax: 71 719 59 08, kom. 736 860 916
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • NIP: 9241757850  REGON: 022462290

Sprawdź co u nas słychać:

linia

facebook krpk na facebooku

twitter krpk na tweeterze

google+ krpk na google +

tumblr logo white 20 na tumblr

Logo-Krajowej-Izby-Radców-Prawnych     Kancelaria Prawna Wrocław - logo

Współpracujemy z:

SII